Vector 3S

Vector™ 3S

Vector 3S je cenovo dostupný spôsob, ako získať údaje o výkone a posunúť svoje preteky alebo tréning Gran Fondo na vyššiu úroveň. Ako systém jedného snímania využíva sily zistené na ľavom pedáli na meranie kadencie a približného celkového výkonu a neskôr je ľahké upgradovať ho na systém dvojitého snímania.

ikony Vector 3S
Jazdite rýchlejšie a silnejšie

Jazdite rýchlejšie a silnejšie

Keď sa snažíte poraziť svoje osobné maximum, wattmeter je najspoľahlivejší spôsob, ako merať váš výkon. Na rozdiel od iných meračov výkonu je snímač Vector 3S umiestnený priamo v pedáli, takže poskytuje spoľahlivé údaje pri každom tréningu.

Jednoduchá inštalácia

Jednoduchá inštalácia

Prepracovaný kompaktný dizajn pedálov teraz bez prídavných PODov - montujú sa ako akékoľvek iné pedále. Vďaka tomu je veľmi jednoduché Vector™ 3S preinštalovať z jedného bicykla na druhý bez nutnosti asistencie servisu alebo použitia špeciálnych nástrojov.

Získaje maximum z každého tréningu

Získaje maximum z každého tréningu

Bezproblémovo spárujte svoje zariadenie Vector 3S s našimi kompatibilnými cyklistickými počítačmi Edge®, niektorými fitness zariadeniami s podporou ANT + ® alebo Bluetooth10 - vrátane kompatibilných zariadení Forerunner® a fenix® - a aplikáciou Garmin Connect ™ Mobile. Vector 3 je kompatibilný s aplikáciami tretích strán pre tréning v interiéri. Naviac, pomocou aplikácie Garmin Connect Mobile na vašom smartfóne môžete ľahko aktualizovať softvér a nastavenia pre Vector 3S.

Tréningoví partneri

Tréningoví partneri, ktorí vás nútia podať čo najlepší výkon

S vašim kompatibilným zariadením Edge môžete získať poradenstvo a ďalšiu motiváciu pomocou integrovaných aplikácií od strategických priemyselných partnerov.

Connect IQ™ Store

Connect IQ™ Store

Stiahnite si do svojho kompatibilného zariadenia Edge bezplatné dátové polia, aplikácie a widgety špecifické pre cyklistiku.

Aplikácia Garmin Connect™

Aplikácia Garmin Connect™

Nahrajte svoje aktivity a komunikujte s online komunitou, kde sa môžete spojiť a súťažiť - a dokonca zdieľať svoje víťazstvá prostredníctvom sociálnych médií.

Postavený pre najťažších konkurentov

Postavený pre najťažších konkurentov

Naše cyklistické počítače a príslušenstvo Edge obsahujú pokročilé technológie, ktoré vybrané tímy profesionálov používajú na sledovanie výkonu a zhromažďovanie údajov počas najnáročnejších pretekov na svete.

Garmin Slovensko, 2020