Vector 3

Vector™ 3

Nový dizajn Vector™ 3 umožňuje ostrejší prejazd zákrutami a ergonomickejšie spojenie s tretrami. LED kontrolky na pedáloch informujú o nastavení a servisných údajoch. Duálny merač výkonu Vector™ 3 zobrazuje údaje zvlášť pre pravú a ľavú nohu.

Hlavné prednosti:
- Meranie skutočného výkonu (W) priamo na pedáloch, kde je sústredená sila pri pedálovaní.
 - Meranie rovnováhy výkonu medzi ľavou a pravou nohou počas rozdielnych časových intervalov.
 -  Meranie kadencie šliapania, celkového výkonu (W).
 -  Jednoduchá a rýchla montáž/demontáž.
 - Bezdrôtová komunikácia s kompatibilnými zariadeniami ANT+™ a Bluetooth® bezdrôtovému rozhraniu.

ikony Vector 3
Silný tréningový nástroj

Silný tréningový nástroj

Keď sa snažíte poraziť svoje osobné maximum, wattmeter je najspoľahlivejší spôsob, ako merať váš výkon. Na rozdiel od iných meračov výkonu je snímač Vector 3 umiestnený priamo v pedáli, takže poskytuje spoľahlivé údaje pri každom tréningu.

Zmerajte, na čom záleží

Zmerajte, na čom záleží

Vektor 3 vám ukáže, kde presne generujete energiu počas šliapnutia do pedálu a ukazuje, kde na pedál pôsobí sila, takže môžete optimalizovať polohu príchytky. Sleduje tiež, kedy a ako dlho ste sedeli v porovnaní s postavením, takže môžete merať efektívnosť polohy.

Jednoduchá inštalácia

Jednoduchá inštalácia

Prepracovaný kompaktný dizajn pedálov teraz bez prídavných PODov - montujú sa ako akékoľvek iné pedále. Vďaka tomu je veľmi jednoduché Vector™ 3 preinštalovať z jedného bicykla na druhý bez nutnosti asistencie servisu alebo použitia špeciálnych nástrojov.

Získaje maximum z každého tréningu

Získaje maximum z každého tréningu

Bezproblémovo spárujte svoje zariadenie Vector 3 s našimi kompatibilnými cyklistickými počítačmi Edge®, niektorými fitness zariadeniami s podporou ANT + ® alebo Bluetooth10 - vrátane kompatibilných zariadení Forerunner® a fenix® - a aplikáciou Garmin Connect ™ Mobile. Vector 3 je kompatibilný s aplikáciami tretích strán pre tréning v interiéri. Naviac, pomocou aplikácie Garmin Connect Mobile na vašom smartfóne môžete ľahko aktualizovať softvér a nastavenia pre Vector 3.

Tréningoví partneri

Tréningoví partneri, ktorí vás nútia podať čo najlepší výkon

S vašim kompatibilným zariadením Edge môžete získať poradenstvo a ďalšiu motiváciu pomocou integrovaných aplikácií od strategických priemyselných partnerov.

Connect IQ™ Store

Connect IQ™ Store

Stiahnite si do svojho kompatibilného zariadenia Edge bezplatné dátové polia, aplikácie a widgety špecifické pre cyklistiku.

Aplikácia Garmin Connect™

Aplikácia Garmin Connect™

Nahrajte svoje aktivity a komunikujte s online komunitou, kde sa môžete spojiť a súťažiť - a dokonca zdieľať svoje víťazstvá prostredníctvom sociálnych médií.

Postavený pre najťažších konkurentov

Postavený pre najťažších konkurentov

Naše cyklistické počítače a príslušenstvo Edge obsahujú pokročilé technológie, ktoré vybrané tímy profesionálov používajú na sledovanie výkonu a zhromažďovanie údajov počas najnáročnejších pretekov na svete.

Garmin Slovensko, 2020